Jesteśmy firmą członkowską:
Obsługa prawna Sekcji Konsularnej Ambasady Peru w Polsce:


Serrano Internacional jest międzynarodową kancelarią prawną, dysponującą licznymi biurami na terenie Europy.

Serrano Internacional świadome potrzeb związanych z rozwojem stosunków handlowych i ekonomicznych pomiędzy krajami UE, wolnym przepływem osób i kapitału, a także oczekiwań, jakie związane są ze zjawiskiem zacieśniania więzi handlowych między państwami członkowskimi, wychodzi na przeciw potrzebom przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą oraz klientom indywidualnym, udzielając im doradztwa prawnego i efektywnej opieki prawnej poprzez sieć swoich lokalnych specjalistów.

Wychodzimy z założenia, że efektywne rozwiązania prawne mogą zapewnić właśnie lokalni specjaliści znający realia gospodarcze oraz mający szeroką wiedzę i praktykę prawniczą w miejscu świadczenia usług, współpracujący ze sobą w ramach rozwiniętej, międzynarodowej sieci kancelarii. Obecnie, dzięki własnej sieci biur oraz szeroko rozwiniętej współpracy z międzynarodowymi oraz stowarzyszonymi kancelariami jesteśmy w stanie efektywnie i skutecznie poprowadzić sprawy naszych Klientów wszędzie tam gdzie tego potrzebują.

Świadczymy wysoko wyspecjalizowane usługi prawne Klientom ze wszystkich gałęzi gospodarki, zapewniając kompleksową pomoc i doradztwo prawne obejmujące wszystkie dziedziny i specjalizacje prawa, zawsze dbając o indywidualne podejście do spraw naszych Klientów.

Założone w 1980 roku w Madrycie, w Polsce jest obecne od 2001 roku. Jako pierwsza w Polsce kancelaria z kapitałem hiszpańskim, Serrano Internacional otworzyło własne biuro w Warszawie w lipcu 2005 roku.

Nasze doświadczenie zdobyte przez ostatnie 30 lat oraz dążenie do ciągłego rozwoju, pozwala nam stale umacniać swoją pozycję na rynku międzynarodowym. Posiadamy oddziały w Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Republice Czeskiej, Portugalii, Szwajcarii oraz USA.

Serrano Internacional jest także członkiem stowarzyszenia Lex-Grupo Abogados oraz kilku izb gospodarczych i stowarzyszeń przedsiębiorców.

W naszym warszawskim biurze świadczymy usługi w następujących językach: polskim, hiszpańskim, angielskim, włoskim, niemieckim.

Ponadto nasza kancelaria, dzięki sieci współpracujących biur i doskonałej koordynacji działań jest w stanie zaoferować swoim Klientom kompleksowe wsparcie zarówno w procesie podejmowania działalności na rynkach zagranicznych jak i rozwiązywania bieżących problemów związanych z prowadzonymi inwestycjami zagranicą.

Oferujemy nie tylko profesjonalną pomoc prawną, ale dzięki ciągle rozwijanej koncepcji Polish Desks (zespoły prawników obsługujących Klientów w języku polskim w biurach zagranicą) dążymy do zapewnienia naszym Klientom maksymalnego komfortu komunikacji i zrozumienia ich potrzeb.

 

 

 

 

Nasz adres:
Al. Ujazdowskie 26/3,
00-478 Warszawa, Polska

tel. (00 48) 22 331 23 20
faks (00 48) 22 331 23 21
polonia@serrano.pl